Обране 0 0 грн

Штани жіночі лляні

КОД: 0015
Продаж: ТІЛЬКИ ГУРТ
Характеристики
Сезон: літо, весна
Тканина: льон Жаккард
Розмір: норма

Штани жіночі лляні повсякденні
ЦІНА: 450 грн / шт
Ціна ростовки: 2 700 грн
На складі: в наявності

Ростовка:
Колір:
Кількість:

Представлена ​​модель рекомендована дівчатам та жінкам, які хочуть виглядати ефектно щодня та довести, що вони серйозно ставляться до свого образу Напівофіційна модель підійде як наряд для офісу з нестрогим дрес-кодом, виходу в місто та відвідування неофіційних заходів.

Виробник: KRAM

Нещодавно переглянуті

Брюки - гуртом

Моделі штанів бувають різного стилю, класичні та вінтажні, суворі та вільного крою. Довжина штанів варіюється в залежності від моделі, може бути в підлогу, до щиколотки, в залежності від довжини каблука. У кожної дами в гардеробі є кілька видів штанів, для різного виду заходів, залежно від сезону року.

Нинішня мода і різноманіття форм штанів дозволяє жінці вибрати цей варіант одягу, який буде виграшно виглядатиме на фігурі, підкреслить її переваги, і найголовніше на будь-який гаманець. Зайшовши в магазин брюки, можна побачити велику кількість видів жіночих штанів: класичні, капрі, з лампасами, лакси, спортивні, кльош, шкіряні, мілітарі, твідові, піжамні.

Жінки можуть також вибрати зручність носіння - низька посадка або висока, і середня - відповідна дівчатам будь-якої комплекції. Вибір кольору залежить від фасону штанів, віку, типу фігури, призначення (куди ви збираєтеся в них йти).