Обране 0 0 грн

Спортивні штани

КОД: 10-124
Продаж: ТІЛЬКИ ГУРТ
Характеристики
Сезон: осінь, весна
Тканина: двонить
Розмір: норма, батал

Зручні спортивні штани на затяжці зверху
ЦІНА: 675 грн / шт
Ціна ростовки: 2 700 грн
На складі: в наявності

Ростовка:
Колір:
Кількість:

Зручні спортивні штани на затяжці зверху. На прогулянці, вдома або під час занять спортом штани стануть для вас незамінним одягом. Виготовляються з двонитки. Тканина, яку дуже легко доглядати: вона не кашлатається і швидко преться.

Виробник: KRAM

Нещодавно переглянуті

Брюки - гуртом

Моделі штанів бувають різного стилю, класичні та вінтажні, суворі та вільного крою. Довжина штанів варіюється в залежності від моделі, може бути в підлогу, до щиколотки, в залежності від довжини каблука. У кожної дами в гардеробі є кілька видів штанів, для різного виду заходів, залежно від сезону року.

Нинішня мода і різноманіття форм штанів дозволяє жінці вибрати цей варіант одягу, який буде виграшно виглядатиме на фігурі, підкреслить її переваги, і найголовніше на будь-який гаманець. Зайшовши в магазин брюки, можна побачити велику кількість видів жіночих штанів: класичні, капрі, з лампасами, лакси, спортивні, кльош, шкіряні, мілітарі, твідові, піжамні.

Жінки можуть також вибрати зручність носіння - низька посадка або висока, і середня - відповідна дівчатам будь-якої комплекції. Вибір кольору залежить від фасону штанів, віку, типу фігури, призначення (куди ви збираєтеся в них йти).