Обране 0 0 грн

Роль спортивного одягу у житті

Роль спортивного одягу у повсякденному житті дедалі більше набирає обертів. Якщо раніше одяг для спорту набували суто для спортивного життя – для участі у змаганнях, на тренуваннях, то тепер, завдяки інноваціям у світі тканин – склад тканини, її якість, особливості пошиття, широкий вибір кольорової гами, різноманітність форм та розмірів, дизайнерський спортивний одяг - дозволяє носити подібний одяг у різні пори року, на різні заходи.

Неповторний образ за допомогою піджака

Жіночі піджаки надають неповторного образу жіночому силуету. Вони здатні доповнити будь-який стиль одягу і надати шарму та неповторності дамі, що прагне виглядати стильно і з шиком. Згадайте Майкла Джексона, його рукавичка у стразах та блискучий піджак були його візитною карткою. Жіночі піджаки бувають як класичного крою так і спортивного, можуть підкреслювати фігуру та приховувати недоліки.

Брюки

Завоювання жінками чоловічого світу носіння штанів йшло поступово, починаючи з 30 років. На початку цей світ освоювався кінозірками, такими як Марлен Дітріх та Кетрін Хепберн. Потім до брючного варіанту виявила інтерес законодавиця моди Коко Шанель, і остаточно світ виявив свою зацікавленість після показу моди під керівництвом Ів Сена Лорана, коли на подіум вийшли манекенниці у стилізованих костюмах брюки.

Юбки

В даний час існує величезний вибір спідниць як за стилем, так і за кольором, фасоном. Можна придбати ультра модну спідницю в Європі, мереживну з вишивками в стилі кантрі, так і звичайні, сучасні і класичні моделі: спортивний стиль, хіпі, романтичний, морський стиль, діловий. Сучасні технології дозволяють створювати тканину різної текстури, з найбагатшою палітрою кольорів.